العربيةEnglishFrançaisDeutschTürkçe

Teslimat

TESLİMAT

Sipariş gerçekleştirdikten sonraki süreçte adres değişikliği yapılabilir mi?

Sipariş işlemi gerçekleştikten sonra adres değişikliği işlemi gerçekleştirilememektedir. Olası problemler dahilinde bizimle iletişime geçiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilecek?

Gerçekleştirdiğiniz siparişi en kısa sürede kargoya teslim etme konusunda gayret içerisindeyiz. Müşteri temsilcilerimiz ürünlerin kargo süresince zarar görmemesi açısından paketler ve kargo şubesine teslim eder. Standart çalışma günlerinde siparişiniz gerçekleştikten sonra 1 – 10 iş günü içerisinde kargo şubesine teslim edilir. Gerekli koşullar göz önünde bulunduğunda kargo teslim süresiniz bulunduğunuz il ve ilçeye göre değişiklik gösterebilir. Kargo firma opsiyonlamaları ve kesinliği sağlanmaması açısından kesin teslim tarihi tarafımızca verilmemektedir.

 Siparişim kargoya verildikten sonra takibini nasıl gerçekleştirebilirim?

Gerçekleşen sipariş sonrasında doganaydinlatma.com üzerinden üye girişi yaparak Hesabım sekmesindeki, Siparişlerim bölümünden kargonuzu kolayca takip edebilirsiniz. Ürününüzün kargo teslim işlemi gerçekleştikten sonra tarafınıza bir teslim maili gönderilecektir. Bu teslim maili içerisinde kargo takip numarası ve eklemiş olduğumuz link sayesinde kargonuzun takibini gerçekleştirebileceksiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi gerçekleştirdikten sonra kargo gönderim işlemi başlatılmadan kolayca iptal edebilirsiniz. Bu ve bu gibi durumlarda info@doganaydinlatma.com adresine ve ya iletişim bölümündeki iletişim formundan iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz.