العربيةEnglishFrançaisDeutschTürkçe

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Kişisel üye bilgilerinizin korunması, Gizlilik ve Güvenlik

Doganaydınlatma.com üzerinden yaptığınız üyelik ve sipariş bilgileri kişisel verilerin korunması kanunu kapmamınca 3. Taraf kişilerce paylaşılmayacaktır. Vermiş olduğunuz tüm bilgilere yalnızca siz ulaşabilir ve bu bilgilerin diğer alternatif taraflar ile paylaşılıp kullanılması, görüntülenmesi mümkün değildir.

Kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor?

Girmiş olduğunuz tüm banka ve kredi kartları sistemimiz tarafından saklanmamaktadır. Kart sahibi kişilerin kişisel verilen güvenliği son derece titizlikle ön planda tutulmaktadır. Güvenli alış veriş için dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi site tarayıcıda kilit anahtarı simgesidir. Bu sistemlerde girilen veriler şifrelenerek korunmaktadır. Ödeme yöntemlerinde kullanılan veriler Rapid ile  128 Bit SSL (Secure Socket Layers) ile korunmaktadır. Bu protokol ile şifrelenip banka tarafından sorgulanır. Kartınızın kullanımı onaylanması taktirde alışverişe devam edilebilir. Alışverişi gerçekleştirdiğiniz kart bilgileri tarafımızca görüntülenmez ve kayıt altında tutulamaz. Bu sebepten ötürü 3. Şahısların kart bilgilerinizi ele geçirebilmesi mümkün değildir.

Vermiş olduğunuz ve online kredi ve banka kartları ile ödemesi gerçekleşmiş olan siparişlerde Fatura, Ödeme ve Tahsilat Adresi gibi bilgiler tarafınızca sorgulanabilir ve doğruluğu istenebilir. Bu tür önlemler alınarak internet dolandırıcılığının önüne geçilmesi hedeflenir. Bu sebepten ötürü ilk kez alışveriş gerçekleştirmiş olan müşterilerden kişisel bilgilerin doğrulanması talep edilebilmektedir. Bu bilgilerin doğruluğu için kredi kartı ve ya banka kartı sahibi ya da banka ile iletişime geçilmesi kaçınılmaz olabilir. Doganaydınlatma.com şüpheli gözüken siparişleri iptal edebilme hakkını saklı tutar.

Bilgi güvenliği açısından müşteri hizmetlerine ulaşarak aklınıza takılan tüm soruları bizimle paylaşabilirsiniz…