العربيةEnglishFrançaisDeutschTürkçe

Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

Doganaydinlatma.com Kullanım Koşulları;

Sitemizi ziyaret etmiş olduğunuzda bu dokümanda yazılı olan tüm koşulları kabul etmiş bulunmaktasınız. Kullanım koşullarımız belirli aralıklarla değişiklik sağlanabilir. Bu sebepten ötürü kullanım koşulları sayfasını sık sık ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz. Sitemizce değişmiş olan kullanım koşulları tarafınızca kabul edilmiş sayılmaktadır.

Müşterilerimizin güvenilirliğini kaybetmemek açısından tarafımızca doğru bilgi vermek için tüm çabayı sarf etmekteyiz. Bu bağlamda sağlanan bilgilerin tümünün güncel olduğunu belirtmek isteriz. Gerekli tüm bilgiler içerilmektedir.

Güvenlik kuralları

Doganaydinlatma.com sitesi herkese açık durumdadır. Belirli kurallar çerçevesinde gerçekleştirilen hizmet unsurları ile ilgili durumlar aksi beyan edilmedikçe ücretsiz olarak hizmet sağlamaktadır. Belirli ve elzem durumlarda site yetkilileri belirli profilleri askıya alma, kapatma, engelleme ve hukuki yöntemlere baş vurma hakkını saklı tutar. Bu yöntemler aşağıdaki gibidir;

-Yanıltıcı, yanlış, eksik ve doğruluğu olmayan ve genel ahlak kurallarını ihlal eden ifadelerin site içerisinde kullanılması.

-Reklam amaçlı içeriklerin site içerisinde barındırılması ve genel ve ya özel duygu barındıran unsurların site içerisinde kullanılması.

-Bilgi sahibi kişiler dışında gerçekleşen eylemler, kişi tarafından değil 3. Bir kişi tarafınca değiştirilip düzenlenmesi

-Site içerisindeki bölüm ve bilgilere, diğer kullanıcıların erişim sağlamaya çalışması ve girişimde bulunması

-Site içerisinde girilmiş olan tüm bilgi ve içeriklerin kopyalanması, kullanılması

-Üyelere tahsis edilmiş olan kullanıcı giriş bilgileri, mail adresleri ve şifrelerin 3.taraf kişilerce paylaşılıp kullanılması

-Site içerisinde çalışan sistemin düzenini bozacak şekilde hareket edilmesi bu yazılımların engellenmeye çalışılıp ve bu içeriklerin çalışmasını engelleyecek unsurların gerçekleşmesi durumunda bu durumlar çerçevesinde, bu girişimlerde bulunan kişilere yasal işlem ve kanuni işlem haklarını saklı tutar.

İnternet sitemizde bulunan ürünlerin tamamının kopyalanması, çoğaltılması, sergilenmesi, değiştirme ve uygulama kullanma yoluna gidilmesi, çevirmeye çalışılıp türetme işleminin uygulanması dahilinde herhangi bir dağıtım, aktarma ve işlemleri yapılarak ticari unsuralar elde edilmesi hak ve lisanslamaların her hangi bir ücret ödemeksizin hayri münasir şekilde yasal uygulamalara tabi tutulacağınızı kabul ettiğinizi tarafımıza bildirmektesiniz. Tüm manevi haklarınızdan da feragat sağlamış olmaktasınız.

Bir başka marka ve ürün gizlilik telif haklarını ihlal eden uygulamalardan kaçınılmalıdır. Bu ve bu gibi durumlarda mülkiyet haklarına dokunulmuş olup ve bu durumda yasal işlem uygulamalarına maruz kalabilirsiniz. Bu tarz unsurları izin almadan kullanmak,  kopyalamak gibi işlemler yasal durumlara tabi tutulabilir.

Marka ve Telif Hakları

Tersini belirtmediğimiz süre içersin de doganaydinlatma.com adresi içerisindeki tüm ürünlerin yasal telif hakları sabit bulunmuştur. Bu haklar çerçevesince patent, marka, ve diğer fikri açılar titizlikle korunmaktadır.

Kişisel kullanımlar

Tüm unsurlar kişisel kullanıma tabi tutulmaktadır. İçeride bulunan içerik ve ürünlerin hiç biri site yöneticileri tarafından izin almadan kullanılıp kopyalanamaz. Aynı zamanda dağıtılamaz ve ya aktarılamaz. Bu ve bunlara benzer ürün ve eserler gerçekleştirmemeyi kabul etmiş bulunmaktasınız.

Belirtilen örneklendirmeler dahilince bu unsurlara uyulmama işlemi gerçekleştiğinde firmamızın uğramış olduğu zarar ve ziyan unsurlarını bütünlüğünce tazmin etmeyi itirazsız kabul edersiniz.

İnternet sitesi içerisinde belirlemiş olduğumuz unsurlar ve gerekli unsurları yerine getirmeyen kişi ve kurumlar tarafınca içerik detayların zarara uğratılması sitemiz üyelerini, ticari itibarımızın zedelenmesinin sağlanması, ziyaretçilerimizin güvenilirliğini tehdit etmesi durumunda kişi üyelik iptal işlemlerini gerçekleştirmeyi ve kişilere yönelik yasal, hukuki bir süreç başlatılacağı belirlenmiştir.

Üyelik Sistemi

Sitemiz üzerinden kolayca üyelik işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bildirmek isteriz ki sistemimize üye olan tüm kişiler yönetim tarafından gerekçe belirtmeksizin kaldırılabilir ve ya durdurulması gerçekleştirilebilir..

Sunum ve içerik

Girmiş olduğunuz tüm bilgi ve içeriklerden sizin sorumlu olduğunuzu belirtmek isteriz. Girmiş olunan tüm bilgi ve içerikler yasal prosedürlere uygun olmalıdır. Aksi dışında gerçekleşen tüm unsurlar tarafınızca kabul edilmiş sayılacaktır.

Telif hakları, kişiler özgürlük içeriği açısından marka ve mahrem hakları, diğer kişilerin mülkiyet sorumluluklarını ihlal etmek de dahil olmak üzere üçüncü taraf şahıslarının haklarını ihlal eden herhangi bir unsur sunmamanız gerekmekte ve bu hakları ihlal etmiş olmanız dahilinde tüm sorumlu işlemler tarafınızca kabul edilir…