Ödeme & Sipariş

ÖDEME & SİPARİŞ

Ödemeleri nasıl gerçekleştirebilirim?

Kullandığınız herhangi bir banka kartı ve ya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapacağınız kartların online ödeme opsiyonları açık olması gerekmektedir. Ödeme sırasında sorun yaşıyorsanız banka kart sağlayıcınız ile iletişime geçip kartınızı online alışverişlere açtırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme yapabileceğim kartlar nelerdir?

Yapmakta olduğunuz alışverişlerin tümünde Visa, Mastercard ve diğer tüm banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Taksitli alışveriş gerçekleştirebilir miyim?

Ödemelerinizin tümünde taksitli alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Banka kartları üzerinden taksitlendirme gerçekleştirebilir miyim?

Banka kartları ile taksitlendirme işlemi sağlanamamaktadır.

Sipariş gerçekleştirme işlemleri nelerdir? Nelere dikkat etmeliyim?

Doğan Aydıtma üzerinden üyelik oluşturarak ve ya üyelik oluşturmadan siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün renk, beden ve sizden istenen diğer opsiyonlamaları belirterek ‘’Sepete Ekle’’ işlemini gerçekleştirdikten sonra sağ üst kısımda bulunan sepet sayfasına giderek sıra ile istenilen bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

Sipariş sırasında dikkat etmem gereken unsurlar nelerdir?

Siparişinizi oluştururken sizden istenen bilgileri eksiksiz ve hatasız doldurduğunuzdan emin olmalısınız. İletişim bilgisi ve adres bilgileri siparişinizin doğrulanması açısından önemlidir. Sipariş öncesi ve sonrasında herhangi bir problem yaşanması dahilinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. Oluşacak problemler doğrultusunda info@doganaydinlatma.com adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişim başarılı şekilde gerçekleşti. Sonraki işlem nedir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra sizlere siparişinizin gerçekleştiğine dair bir bilgi maili göndereceğiz. Bu mail içerisinde siparişi vermiş olduğunuz adres bilgileri ve sipariş detayı yazmaktadır. Olası bir problemde bizimle iletişime geçiniz. Siparişinizi en kısa sürede sizlere teslim etmek birinci önceliğimizdir. Siparişiniz gerçekleştikten sonra 1-10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Mağazadan kargo teslim süresi kampanya dönemlerinde değişiklik göstermektedir.